Як змінити кімнату за допомогою молдингу

Молдинг, предмет для оздоблення, у вигляді корони додає елегантність практично у будь-який простір. Незалежно від того, чи вирішите ви використовувати бордюр декоративний навколо вікон та дверних прорізів або на верхній частині кухонних шаф, це саме той, класичний завершальний штрих, що поєднує елементи дизайну кімнати.

Обрамлення вікна

Невелика деталь, наприклад, обрамлення вікна бордюрним елементом, суттєво змінює зовнішній вигляд кімнати. Вікна відразу здаються більшими, а кімнати світлішими. Молдинг також є візуальним якорем для оформлення вікон, що втиснуті всередині рами.

Як змінити кімнату

 

Над шафами

Додайте молдинги над стандартними кухонними шафами, щоб надати їм по-справжньому індивідуального вигляду. Цей простий проект можна виконати за вихідні за допомогою стусла, пилки, молотка, цвяхів та шпаклівки по дереву. Мало того, що це оновлення досить просто зробити, воно ще й є одним із найкращих вкладень за ваші гроші, яке можна зробити своїми руками.

Над полицею для зберігання

Підніміть звичайну книжкову полицю або систему шаф у стилі Джейн для масового ринку на новий рівень, додавши молдинг зверху. Цей простий крок перетворює непримітну утилітарну одиницю зберігання на виразний елемент, який додає структуру та стиль.
Перехід між кімнатами
Підкресліть арку, оздобивши її за допомогою молдинг корони. Цей розмах обробки може перетворити нечіткий поріг між двома кімнатами на значний перехід. Використовуйте цю ідею, щоб додати трохи елегантності у звичайну передпокій або обрамити вид у формальній їдальні.

Навколо стелі

Розмістіть багет на стіну вздовж верхньої частини стіни, де вона зустрічається зі стелею. Цей штрих миттєво обрамляє кімнату і надає їй більш формального вигляду. Цей класичний штрих особливо ефектний у їдальні, вітальні чи спальні. Незалежно від того, чи вирішите ви пофарбувати його в колір стіни чи залишити у початковому кольорі, смуга молдингу також дає можливість підкреслити палітру кольорів приміщення.

Прикраса вбудованої шафи

Вбудовані шафи по праву користуються популярністю завдяки своїй практичності та бездоганному зовнішньому вигляду. Підкресліть верхню частину ваших вбудованих шаф за допомогою молдингу, щоб надати їм більш індивідуального вигляду та відчуття сталості. Молдинг корони можна використовувати навіть для створення чіткішого переходу між шафами та стелею. У будь-якому випадку молдинг стане останнім штрихом, що поєднує ваші вбудовані елементи з рештою кімнати.